Sposób na pozyskanie funduszy z Unii

Możliwość skorzystania z funduszy unijnych to szansa dla wielu firm, organizacji, inicjatyw, które nie mają wystarczających środków finansowych. To nowe możliwości ułatwiające życie, dające realną szansę na zmianę! Co najważniejsze, z funduszy unijnych może korzystać każda osoba. Żeby jednak mieć szansę na takie dofinansowanie, powinniśmy skorzystać z pomocy firmy SAS Advisors, która zapewnia skuteczne pozyskiwanie dotacji unijnych. Zapraszamy do współpracy!

Nasze długoletnie doświadczenie pozwala nam na efektywne pozyskiwanie funduszy unijnych, które pozytywnie wpływają na każdą dziedzinę życia. Fundusze unijne to z jednej strony wsparcie jednostkowe, bo każdy może odczuć taką pomoc, z drugiej jednak – to pomoc systemowa, gdyż dzięki tym dodatkowym środkom pieniężnym zmienia się społeczny krajobraz, zmienia się na lepsze. Jeśli chcemy być częścią tej zmiany, warto podejść do tematu poważnie, by pozyskiwanie dotacji unijnych stało się także naszym udziałem.

Nasza firma może pochwalić się wysoką skutecznością pozyskiwanych funduszy, powierzając więc SAS Advisors to zadanie, mogą być Państwo pewni końcowego sukcesu. Pozyskiwanie funduszy unijnych jest dla wszystkich, ale nie każdy poradzi sobie z licznymi formalnościami. Od tego, jak przebrniemy cały proces weryfikowania naszego wniosku, zależy czy uzyskamy dofinansowanie. A pamiętajmy, że każdy przedsiębiorca chcący uzyskać środki pieniężne musi wykazać gotowość do realizacji planowanej inwestycji, i to już na etapie aplikowania o dofinansowanie. Jak więc niewystarczająco dobrze do tego podejdziemy, to możemy mieć problem, aby nasz wniosek w ogóle miał szansę na rozpatrzenie.

Pozyskiwanie dotacji unijnych z SAS Advisors to pewność, że wszystko zostanie dokładnie przygotowane, by cały proces zakończył się dla naszej firmy sukcesem. Od początku do końca zapewniamy najwyższą jakość usług, żeby dofinansowanie mogło dojść do skutku. A jest o co walczyć, bo Polska dostała aż 82,5 mld euro na realizację polityki spójności. To więcej niż w poprzednim okresie budżetowania, i to aż o prawie 20 mld euro. To raczej już ostatni raz, gdy nasz kraj dostaje tak duże pieniądze ze środków unijnych.

Przedsiębiorcy mogą uzyskać dofinansowanie w ramach programów ogólnokrajowych, czyli Inteligentny Rozwój (PO IR), Polska Wschodnia (PO PW), Wiedza, Edukacja, Rozwój (PO WER), jak i regionalnych (RPO). Jeśli planujemy pozyskiwanie funduszy unijnych, to obecnie jest najlepszy czas, by zacząć to realizować. Z SAS Advisors mają Państwo pewność pełnego profesjonalizmu, który doprowadzi do uzyskania dodatkowego zastrzyku pieniędzy. Proszę nam zaufać i zgłosić się już dziś. Zapraszamy do współpracy!