Sposób na pozyskanie funduszy z Unii

Możliwość skorzystania z funduszy unijnych to szansa dla wielu firm, organizacji, inicjatyw, które nie mają wystarczających środków finansowych. To nowe możliwości ułatwiające życie, dające realną szansę na zmianę! Co najważniejsze, z funduszy unijnych może korzystać każda osoba. Żeby jednak mieć szansę na takie dofinansowanie, powinniśmy skorzystać z pomocy firmy SAS Advisors, która zapewnia skuteczne pozyskiwanie dotacji unijnych. Zapraszamy do współpracy!

Nasze długoletnie doświadczenie pozwala nam na efektywne pozyskiwanie funduszy unijnych, które pozytywnie wpływają na każdą dziedzinę życia. Fundusze unijne to z jednej strony wsparcie jednostkowe, bo każdy może odczuć taką pomoc, z drugiej jednak – to pomoc systemowa, gdyż dzięki tym dodatkowym środkom pieniężnym zmienia się społeczny krajobraz, zmienia się na lepsze. Jeśli chcemy być częścią tej zmiany, warto podejść do tematu poważnie, by pozyskiwanie dotacji unijnych stało się także naszym udziałem.

Nasza firma może pochwalić się wysoką skutecznością pozyskiwanych funduszy, powierzając więc SAS Advisors to zadanie, mogą być Państwo pewni końcowego sukcesu. Pozyskiwanie funduszy unijnych jest dla wszystkich, ale nie każdy poradzi sobie z licznymi formalnościami. Od tego, jak przebrniemy cały proces weryfikowania naszego wniosku, zależy czy uzyskamy dofinansowanie. A pamiętajmy, że każdy przedsiębiorca chcący uzyskać środki pieniężne musi wykazać gotowość do realizacji planowanej inwestycji, i to już na etapie aplikowania o dofinansowanie. Jak więc niewystarczająco dobrze do tego podejdziemy, to możemy mieć problem, aby nasz wniosek w ogóle miał szansę na rozpatrzenie.

Pozyskiwanie dotacji unijnych z SAS Advisors to pewność, że wszystko zostanie dokładnie przygotowane, by cały proces zakończył się dla naszej firmy sukcesem. Od początku do końca zapewniamy najwyższą jakość usług, żeby dofinansowanie mogło dojść do skutku. A jest o co walczyć, bo Polska dostała aż 82,5 mld euro na realizację polityki spójności. To więcej niż w poprzednim okresie budżetowania, i to aż o prawie 20 mld euro. To raczej już ostatni raz, gdy nasz kraj dostaje tak duże pieniądze ze środków unijnych.

Przedsiębiorcy mogą uzyskać dofinansowanie w ramach programów ogólnokrajowych, czyli Inteligentny Rozwój (PO IR), Polska Wschodnia (PO PW), Wiedza, Edukacja, Rozwój (PO WER), jak i regionalnych (RPO). Jeśli planujemy pozyskiwanie funduszy unijnych, to obecnie jest najlepszy czas, by zacząć to realizować. Z SAS Advisors mają Państwo pewność pełnego profesjonalizmu, który doprowadzi do uzyskania dodatkowego zastrzyku pieniędzy. Proszę nam zaufać i zgłosić się już dziś. Zapraszamy do współpracy!

Finansowanie projektów szansą na rozwój

Wraz z wejściem Polski do Unii Europejskiej pojawiła się nowa możliwość finansowania projektów w formie bezzwrotnych dotacji. Z roku na rok coraz więcej podmiotów stara się o pozyskiwanie dotacji. Z tych funduszy można m.in. pokryć koszty przeprowadzenia remontów, szkoleń, budowy dróg, infrastruktury turystycznej, organizacji imprez kulturalnych i sportowych, stypendiów naukowych, archiwizacji zbiorów muzealnych i wielu innych.

Aby móc starać się o pozyskiwanie funduszy i dotacji unijnych, trzeba opracować dobrą koncepcję planowanego przedsięwzięcia w formie projektu. Projekt ten powinien wyjaśniać wszelkie związane z jego realizacją kwestie, a w tym, jaka jest idea przedsięwzięcia, a także jakie są szczegółowe koszty jego wykonania. Projekt to klucz do odniesienia sukcesu w pozyskiwaniu funduszy unijnych. Niestety, beneficjenci nie podejmują się tego zadania zazwyczaj ze względu na liczne zawiłości administracyjno-prawne. Pozyskanie dotacji unijnych jest procesem dość skomplikowanym, szczególnie dla laika. Wiedzę dotyczącą tworzenia projektów i zarządzania nimi zdobywa się na wieloletnich studiach specjalistycznych, a do napisania dobrego wniosku wymagane jest również doświadczenie.

Pozyskanie funduszy unijnych

Aby skutecznie działać w obszarze pozyskania dotacji unijnych, stworzyliśmy doświadczony zespół z bogatą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Swoje wysokie kompetencje popieramy również licznymi sukcesami odniesionymi na polu dotacji z UE. Dążymy do tego, aby podjęte przez nas działania kończyły się zawsze pomyślnie dla klientów. Dlatego do każdego naszego partnera podchodzimy indywidualnie, chcąc sprostać jego wymaganiom i oczekiwaniom.

Współpracujemy z samorządami gmin, powiatów, województw, instytucjami publicznymi oraz przedsiębiorcami. Cieszymy się również dobrą opinią w środowisku biznesowym. Na taki wizerunek pracowaliśmy latami i zależy nam na tym, aby współpracujące z nami podmioty wciąż obdarzały nas zaufaniem.

W ramach pozyskania funduszy unijnych zajmujemy się:

– analizą potrzeb firmy,
– identyfikacją możliwości zdobycia dofinansowania,
– znalezienia optymalnego funduszu, z którego można uzyskać dofinansowanie,
– kompleksowym przygotowaniem wniosku,
– dołączeniem wymaganych za