Aktualności

02.02.2018 r.

Analityk

Miejsce pracy: Warszawa

Forma zatrudnienia: umowa zlecenie (docelowo umowa o pracę)

Główny zakres obowiązków obejmuje:

  • sporządzanie prognoz finansowych dla projektów ubiegających się o dofinansowanie z funduszy UE,
  • przygotowanie/analiza założeń do sporządzonych prognoz finansowych,
  • analizę efektywności projektów inwestycyjnych.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub w trakcie studiów (ekonomia, finanse, zarządzanie,
  • samodzielność w działaniu,
  • silnie rozwinięte umiejętności analityczne,
  • zdolności organizacyjne,
  • doświadczenie w tworzeniu analiz/raportów,
  • podstawy teoretyczne w zakresie zarządzania finansami i prawa podatkowego,
  • umiejętność pracy pod presją czasu i stresu,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • doskonałe umiejętności organizacji czasu pracy,
  • samodyscyplina oraz doskonała organizacja własnej pracy w powiązaniu z pracą całego zespołu.

Co oferujemy:

  • pracę przy ciekawych projektach inwestycyjnych w różnych sektorach gospodarki,
  • duże możliwości dalszego rozwoju,
  • pracę w młodym, zgranym zespole,
  • wynagrodzenie odpowiednie do posiadanego doświadczenia.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Administratorem Twoich danych osobowych jest SAS Advisors Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie, adres: Browary Warszawskie, 2 piętro, ul. Grzybowska 62, 00-844 Warszawa. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Przetwarzania Danych Osobowych.