Doradztwo unijne – Rzeszów

Doradztwo unijne – Rzeszów

Fundusze unijne w województwie podkarpackim to szansa dla wielu przedsiębiorstw, które chcą rozwijać swoją działalność. Mnogość instrumentów na poziomie, unijnym, krajowym oraz regionalnym sprawia, że pozyskiwanie funduszy unijnych w Rzeszowie oraz innych miastach tego województwa jest coraz bardziej powszechne. Firmy, które chcą nadążać za postępem technologicznym i myślą o wdrażaniu innowacji w swoim przedsiębiorstwie powinny zainteresować się tematem dotacji w Rzeszowie.

 SAS Advisors świadczy usługi doradztwa unijnego w województwie podkarpackim i wspiera przedsiębiorców w poszukiwaniu atrakcyjnych źródeł wsparcia na przedsięwzięcia, które chcą zrealizować.

Doradztwo unijne - Rzeszów

Morze możliwości

Nasze usługi doradztwa unijnego w Rzeszowie skierowane są do bardzo szerokiego grona odbiorców. Niezależnie od wielkości firmy czy gałęzi biznesu dotacje unijne w województwie podkarpackim mogą stanowić istotne źródło pomocy dla każdego. SAS Advisors na bazie swojego wieloletniego know – how pomaga w zidentyfikowaniu optymalnego źródła wsparcia a następnie w całej procedurze aplikacyjnej. Szerokie grono różnorodnych klientów, zajmujących się rozlicznymi działalnościami gospodarczymi pokazuje, że  nasza firma ma realne doświadczenie w pozyskiwaniu dofinansowania z Unii. Nawiązując współprace z SAS Advisors możesz liczyć na profesjonalne doradztwo unijne.

 

Całościowe wsparcie przy pozyskiwaniu funduszy unijnych w województwie podkarpackim

Bazując na naszym doświadczeniu, które systematycznie potwierdzają referencje naszych klientów oferujemy najlepsze warunki współpracy przy pozyskiwaniu dotacji unijnych w Rzeszowie. Nasze działania opieramy na partnerskich i przejrzystych działaniach. Po rozpoczęciu pracy analizujemy i pomagamy założyć najkorzystniejsze cele, następnie identyfikujemy optymalne źródło wsparcia. Dużą uwagę przywiązujemy do odpowiedniego skonstruowania wniosku, ponieważ to od niego w dużej mierze zależy efektywne pozyskanie funduszy unijnych w województwie podkarpackim. Naszym wsparciem podpieramy cały proces gromadzenia i wypełnienia dokumentacji.

Wybierając profesjonalne doradztwo unijne, wybierasz:

  • czytelne i partnerskie warunki współpracy,
  • kompleksową pomoc podczas całego procesu pozyskiwania dofinansowania z Unii w województwie podkarpackim,
  • rzetelną analizę i korzystne rozpoznanie źródeł wsparcia,
  • optymalną konstrukcję wniosku, zwiększającą szanse na sukces,
  • systematyczną i sumienną pomoc w kompletowaniu i wypełnianiu dokumentacji,
  • fachowe wsparcie w rozliczaniu finansowym projektu,
  • kompetentna pomoc w przypadku kontroli.

Pozyskiwanie funduszy unijnych - Rzeszów

Rzetelność i kompetencje

Cały proces pozyskiwania dotacji unijnych w województwie podkarpackim jest dość żmudny i wymaga posiadania złożonej wiedzy w temacie. Te powody połączone z chronicznym brakiem czasu powodują, że tak wiele firm rezygnuje z możliwości uzyskania finansowych korzyści. Wychodząc naprzeciw tym trudnościom nasza firma, która kompleksowo wspomaga cały proces wspiera nowatorskich i pionierskich przedsiębiorców, pragnących rozwijać swoją firmę. Nasz wysoko wykwalifikowany zespół na bieżąco podnosi swoje kompetencję i poszerza swoją wiedzę o nowo pojawiające się możliwości. Decydując się na współpracę z nami masz pewność, że cała droga pozyskiwania dotacji przebiegnie w sposób łatwy i bezproblemowy.