Aktualności

30.06.2020 r.

SAS Advisors wspiera edukacje młodzieży w Programie Caritas Polska

SAS Advisors wspiera inicjatywę edukacji dzieci i młodzieży w trudnej sytuacji materialnej i życiowej w Programie zainicjowanym przez Caritas Polska.

Program  “SKRZYDŁA”  ( https://caritas.pl/projekty/program-skrzydla/ ) ma na celu długoterminowe wsparcie dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół średnich, by umożliwić im edukację oraz wspomóc przy rozwijaniu ich pasji. Dzieci, które potrzebują wsparcia w tych dziedzinach znajdują się w bardzo trudnych sytuacjach życiowych, które bardzo często powiązane są z dodatkowymi problemami takimi jak: choroba, niepełnosprawność lub śmierć najbliższej osoby. Dzięki wsparciu, w zależności od potrzeb dzieci będą miały zapewnione nie tylko dodatkowe zajęcia edukacyjne, ale także posiłki, odzież i przybory szkolne oraz uczestnictwo w wycieczkach i różnych wyjazdach.

Cieszymy się, że takie inicjatywy przyczyniają się do rozwoju dzieci i młodzieży dając im możliwość edukacji, której tak bardzo potrzebują a dodatkowo wiarę i pewność, że nie są sami w pokonywaniu codziennych trudności.