Informacje kontaktowe: +48 22 223 05 34 office@sasadvisors.pl

Kariera

Studenci i absolwenci

Praca w firmie SAS Advisors jest doskonałą alternatywą do rozpoczęcia kariery zawodowej. Wyróżniasz się umiejętnościami, wiedzą, szybkością w nauce wśród innych studentów? Nie boisz się odpowiedzialności i chciałbyś pozyskiwać wiedzę/uczyć się od najlepszych specjalistów w branży? Chciałbyś uczestniczyć w realizacji kreatywnych, nowatorskich projektów? Ta praca jest dla Ciebie.

Specjaliści

SAS Advisors oferuje prestiż w prężnie rozwijającej się firmie świadczącej usługi na najwyższym międzynarodowym poziomie oraz doskonałe warunki do dalszego rozwoju kariery zawodowej. Jeśli posiadasz odpowiednie doświadczenie oraz wiedzę w zakresie pozyskiwania wsparcia na projekty inwestycyjne przedsiębiorstw ze środków pomocy publicznej – jeśli uważasz, iż Twoja wiedza i kompetencje nie są w pełni wykorzystywane – chcesz ciągle rozwijać swoje umiejętności i chciałbyś wykorzystać posiadaną wiedzę w pracy z największymi korporacjami, doradzać przy wdrażaniu kluczowych projektów inwestycyjnych – Postaw na dalszy rozwój! My doceniamy Specjalistów! Osoby posiadające doświadczenie oraz wiedzę w zakresie pozyskiwania wsparcia na projekty inwestycyjne przedsiębiorstw ze środków pomocy publicznej zainteresowane współpracą zachęcamy do kontaktu

rekrutacja@sasadvisors.pl

Aktualne oferty pracy

Młodszy Konsultant/Praktykant

Konsultant_Praktykant

Starszy Konsultant

Starszy_Konsultant

Manager

Manager

Analityk

analityk

1

Co oferujemy?

Pracę przy ciekawych projektach inwestycyjnych w różnych sektorach gospodarki. Uczestnictwo w najbardziej zaawansowanych technologicznie przedsięwzięciach.

Duże możliwości dalszego rozwoju. Stawiamy na osoby pracowite, odpowiedzialne, kreatywne oraz świadome konieczności dalszego rozwoju zawodowego.

Pracę w młodym, zgranym zespole a jednocześnie posiadającym dużą wiedzę i międzynarodowe doświadczenie w zakresie profesjonalnych usług doradztwa europejskiego.
Aplikuj

Zaaplikuj na stanowisko lub praktyki już dziś!